O nás - Mozaika zdraví a krásy

O nás

Věra Plesníková - Mozaika zdraví a krásy

Po ukončeném Středním odborném studiu jsem od roku 1988 vystudovaná rehabilitační pracovnice. Po několikaleté praxi v nemocnici jsem si v Rožnově pod Radhoštěm splnila svůj životní sen. Jmenuji se Věra Plesníková, 15.5.2000 jsem uvedla do provozu služby s názvem Mozaika zdraví a krásy.

Otevírala jsem se dvěma rehabilitačními sestrami, kadeřnicí, kosmetičkou a pedikérkou. Po absolvování odborných doškolovacích kurzů jsem zakoupila stroj na lymfodrenáže. Po prokazatelných pozitivních výsledcích se zvyšováním imunity, snižováním únavy, zmirňováním otoků, bolestí nohou a křečových žil, zlepšováním celulitidy a celkového zdravotního stavu, jsem zakoupila další stroj na lymfodrenáže. Po devítiletém provozu poptávka vytěžuje provoz od 7 do 20 hodin. Nabídku jsem rozšířila o myostimulátor na tvarování postavy a přístroj Rebox na zmírnění bolesti se silným protizánětlivým efektem.

Kolektiv Mozaiky zdraví a krásy se rozrostl o další masérky, další kadeřnice a nehtový modeling. V současné době čítá 11 kvalifikovaných pracovnic. Po absolvování kurzů masérek byla k nabídce základních masáží přidána masáž lávovými kameny, medová masáž, reflexní masáž chodidel, celotělová ruční lymfatická masáž, měkké techniky a další. Proškolené kadeřnice nabízejí i vícebarevné melíry, pánske a dámské extravagantní střihy. Všechny se věnujeme odbornému růstu a pravidelně absolvujeme školení a semináře ve svých specializacích.

Studio postupně renovuji a snažím se o příjemné prostředí pro relaxaci. Zákaznice i zákazníci si u nás mohou vychutnat komplexní nabídku služeb. Také se nebráním novinkám na trhu za účelem rozšířování a zkvalitňování všech služeb.

Na základě fakturace spolupracuji již několik let s okolními firmami. Finanční prostředky určené na zdravotní program zaměstnanců výrazně snížily pracovní neschopnost a zvýšily produktivitu práce.

V recepci Mozaiky zdraví a krásy lze zakoupit dárkové poukázky v jakékoliv hodnotě na cokoliv z nabízených služeb.